Wybrany wątek opinii

Jakim prostakie trzeba być, by po alkoholu wsiąść za kierownicę! Niestety, cały czas tacy są i pewnie będą wśród nas, co świadczy dobitnie o ogromie ilości bura..w polskim społeczeństwie.
(2019.06.25)
Ale hallo, jaka kierownica, on jachtem płynął...
Sddg (2019.06.25)
@Sddg - Co za różnica, zobacz, jak to co napisałem minusują. To jest jednak prawda o niektórych Polakach, to pijaki nieodpowiedzialne ale za to piórami husarza i niby że wielcy patrioci. Żal takich, ale mogą też zabić człowieka przez swoja głupotę!
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy