Wybrany wątek opinii
Jakim prostakie trzeba być, by po alkoholu wsiąść za kierownicę! Niestety, cały czas tacy są i pewnie będą wśród nas, co świadczy dobitnie o ogromie ilości bura..w polskim społeczeństwie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Ale hallo, jaka kierownica, on jachtem płynął...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Sddg - Co za różnica, zobacz, jak to co napisałem minusują. To jest jednak prawda o niektórych Polakach, to pijaki nieodpowiedzialne ale za to piórami husarza i niby że wielcy patrioci. Żal takich, ale mogą też zabić człowieka przez swoja głupotę!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1