UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet jakby byl jeden to i tak za duzo. Niech zaczna sprawdzac toksykologie to sie okaze ilu jezdzi na spidzie. Zabierac prawa jazdy na 10 lat do publicznej wiadomosci i prace spoleczne na rzecz bezpieczenstwa na drodze.

Gosc

Anuluj