UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet jakby byl jeden to i tak za duzo. Niech zaczna sprawdzac toksykologie to sie okaze ilu jezdzi na spidzie. Zabierac prawa jazdy na 10 lat do publicznej wiadomosci i prace spoleczne na rzecz bezpieczenstwa na drodze.
Gosc