UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Żartujesz, tak się składa, że jedynie rodaków mogą odstraszyć wysokie kary. Dlaczego jak widzę Polaka zagranicą, to potrafi jeździć zgodnie z przepisami i w miarę kulturalnie, a u siebie zachowuje się jak w lesie? Edukacja nic nie daje, wystarczy podnieść mandaty i się nauczycie jeździć :)
jdjd