UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko aby się czepić, a gdzie działania edukacyjne, bo działania kontrolne wpływają w zasadzie tylko na kontrolowanego, a prewencyjne działania, zero, bo w prasie nie jest to tak atrakcyjne, a i przełożeni nie wiedzą za co premię wypłacić. I tak długo będzie to wyglądało jak wygląda, na wodzie, na drodze, na co dzień, na zawsze, do czasu aż zaczniemy uczyć i kontrolować, a nie tylko kontrolować. Niestety potrzeba zmiany mentalności - NAS WSZYSTKICH.
tyle