Wybrany wątek opinii
Nawet jakby byl jeden to i tak za duzo. Niech zaczna sprawdzac toksykologie to sie okaze ilu jezdzi na spidzie. Zabierac prawa jazdy na 10 lat do publicznej wiadomosci i prace spoleczne na rzecz bezpieczenstwa na drodze.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Gosc - W tym policjantów na spidzie!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0