UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakim prostakie trzeba być, by po alkoholu wsiąść za kierownicę! Niestety, cały czas tacy są i pewnie będą wśród nas, co świadczy dobitnie o ogromie ilości bura..w polskim społeczeństwie.


Anuluj