UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakim prostakie trzeba być, by po alkoholu wsiąść za kierownicę! Niestety, cały czas tacy są i pewnie będą wśród nas, co świadczy dobitnie o ogromie ilości bura..w polskim społeczeństwie.
Jakim prostakie trzeba być, by po alkoholu wsiąść za kierownicę! Niestety, cały czas tacy są i pewnie będą wśród nas, co świadczy dobitnie o ogromie ilości bura..w polskim społeczeństwie.