40
23.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak ja sie ciesze, że nie przyszła na te koncerty ta chołota ktora wylewa tu tyle jadu i frustracji.
(2019.06.23)

info

8  
  1
Poziom wulgaryzmu świadczy jedynie o cholocie i dlatego impreza dla niej stworzona, bo fakt osoby o wyzszym poziomie o 19 opuszczali stare miasto z odorem piwska i zaru z grila na sobie
(2019.06.23)

info

4  
  3
No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.
(2019.06.23)
Przecież byly 2 telebimy po obu stronach sceny. Większość z Was to typowi malkontenci.
Tabaluga (2019.06.23)
Panie niemowo Robercie M, daj pan zapalić..
To chyba nie była gwiazda.. (2019.06.23)

info

2  
  0
A dlaczego wprowadzono zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych i kamer?
Ter (2019.06.23)

info

1  
  0
Tak, a elyta buorąca siano z mopsu za to świetnie się bawiła. To ja już wole być burak
PabloAlf (2019.06.23)
A nam się podobało. Duży teren imprezy z atrakcjami dla młodszych i starszych. Wielkie dzięki dla tego Pana ochroniarza co stał na ulicy od strony wjazdu z mostu Unii. Uśmiech i szacunek dla wszystkich jest podstawą do dobrej zabawy.
Malbork (2019.06.23)
Elbląg miasto ludzi ponurych. Dziwi mnie to że tu co druga młoda osoba klnie jak szewc, narzeka na dobre piwo i pali pęta na każdym kroku. Zmień się Elbląg. Mniej narzekaj, a bębnie tu wtedy weselnej. Turysta.
Tomwak (2019.06.23)
To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie
., (2019.06.23)