Wybrany wątek opinii
Szkoda że nie było telebimu by stojący dalej mogli obejrzeć artystów. Przecież są osoby którym by to pomogło w widzeniu. Czy to takie trudne do ralizacji i ogarniecia. Technika sie klania przeciez to miasto 130 tysieczne.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
Przecież byly 2 telebimy po obu stronach sceny. Większość z Was to typowi malkontenci.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Były 2 ale skoro ich nie widziałeś to nawet 10 byś nie zauważył;-)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0