Wybrany wątek opinii

Szkoda że nie było telebimu by stojący dalej mogli obejrzeć artystów. Przecież są osoby którym by to pomogło w widzeniu. Czy to takie trudne do ralizacji i ogarniecia. Technika sie klania przeciez to miasto 130 tysieczne.
(2019.06.23)
Przecież byly 2 telebimy po obu stronach sceny. Większość z Was to typowi malkontenci.
Tabaluga (2019.06.23)
Były 2 ale skoro ich nie widziałeś to nawet 10 byś nie zauważył;-)
Polecam okulary (2019.06.23)
Powrót do komentarzy