UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.
No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.