UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.


Anuluj