40
23.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z roku na rok coraz gorzej i przede wszystkim drożej.
Bravo (2019.06.23)

info

17  
  11
Mimo wszystko na dożynkach w Starym Polu jest dużo przyjemniej i ciekawiej, bo nie organizuje tego Elbląg! Jest atmosfera, kolorowo, kwiaty, muzyka do tanca bo to w koncu lato ! Mniejsze nie znaczy ze gorsze! Liczy się klasa, pomysł i chęć! Tu co rok to na siłę szukanie byle czego! Tu pada wszystko i poziom osiąga dna! I prosba! W te gorace dni róbcie cos z klimą bo ze smrodu potu i parujących ciał trudno załatwiać urzedowe sprawy!czas wejść do 21 wieku! Bo ostatnio spedzona godzina w u m doprowadzila mnie i dziecko do prawie udaru!! I zapraszam do Starego Pola na imprezy!
(2019.06.23)
Ty pil a ty to pewnie beneficjent 500plus co? Skoro ci taka wiocha pasuje to zapewne tak jest. Jest na co z mops-u rwydawać co nie? Naprawdę to miasto schodzi na psy, jedna dwie lokalne kapele szału nie ma, powinni za free grać, jarają się jakby na Woodstock grali a tak naprawde nie wiedzą że większość przychodzi po to żeby sie sąsiadom i znajomym pokazać i nachalć na legalu pod chmurką. Przypomnę Wam że choćby za Słoniny czy Dziewiałtowskiego były organizowane imprezy z patronatem EB bo wtedy E B stało bardzo dobrze. IRA, KULT, OZ, KUKULSKA, wtedy było stać, Można było naprawdę zajebiście spędzić czas. A dziś? Janusze, Sebiksy, Grażyny jakaś Markowska gwiazdka dwóch piosenek itp itd etc
Kapla (2019.06.23)
Szkoda że nie było telebimu by stojący dalej mogli obejrzeć artystów. Przecież są osoby którym by to pomogło w widzeniu. Czy to takie trudne do ralizacji i ogarniecia. Technika sie klania przeciez to miasto 130 tysieczne.
(2019.06.23)
Jak zawsze super impreza w emblongu hahahaha !! Wszędzie odur śmierdzącego piwska i starego żarcia !!!! Mam prośbę do emblonskiej firmy EPWIK ustawcie pare beczkowozów z darmową wodą żeby chołota mogła się umyć przed wejściem na imprezę masową bo śmierdzi strasznie od większości tu przybyłych !!!! Emblong = duża wiocha !!!!
Polak (2019.06.23)

info

3  
  7
Kapla ile ty masz lat zgredzie????? Malkontencie to wyp....z tego kraju jak ci cos nie pasuje. Widac ze cos cie uwiera w d...pie , na pewno nie masz swojej rodziny, pewnie nawet baby nie masz.
(2019.06.23)
TO ZAPROPONUJCIE SWOJE ZESPOŁY jak wam nie odpowiada to co jest , na co wy liczyliscie???? Moze podacie jakies konkrety a nie tylko ze byle co spiewa.... Kazdy sie wyzala a nikt nie napisal kogo by chcial zeby zagral a strasznie ciekawy jestem na co liczyliscie heh
(2019.06.23)

info

11  
  0
O i odezwal się wlasnie poziom tego miasta więc impreza dla tego typu ludzkiego idealna!a miasto niech będzie dumne z siebie!
(2019.06.23)

info

1  
  0
Może liczyli na ariane grande albo biebiera hahahahaha
(2019.06.23)

info

7  
  0
Dziekujemy restauracji Amore MIo bo dzieki im z mężem mogliśmy naprawdę dobrze i w dobrym stylu sie pobawić! To jedyny plus tych dni! Bylo super, jedzenie, tance i klimat!
(2019.06.23)

info

0  
  4