A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobre rozumiem że w starym polu to imprezy są z klimą? Czy dożynki zimą organizują żeby się nikt nie pocił :-) ludzie o co Wam chodzi? Nie chcecie nie chodźcie poprostu!
Były 2 ale skoro ich nie widziałeś to nawet 10 byś nie zauważył;-)
Same źule i emeryty
Koncertu? Mogliby postawić Heńka co by piosenki tylko zmieniał z pendrive sprzed 7 lat. Ziomek zrobił totalne dno, zero umiejętności.
do żużlowiec emerytom to ty gnojku możesz zazdrościć ich czasów oni potrafili się bawić nie tak jak wy nachlć się piwska rozwalić przystanek tramwajowy albo skopać komuś auto piszesz same emeryty i żule a ty kim jesteś ? patologia z 500plus
To fakt super gość ale dlatego że nie z dogmatu. Zero spinki był sam a i tak panował nad wszystkim z uśmiechem i pomocą. Kumaci go znają i nie przeszkadzają.
Widzisz cepie - ja chociaż mam odwagę się podpisać - a co do zgreda -oj byś się pomylił beneficjencie patologicznego programu socjalnego dzięki któremu twój sąsiad na ciebie zapie. .. .. rdziela - o ile nie mieszkasz gdzieś w jakiejś szopie zbitej z desek a każde takie imprezy są dla ciebie okazją do zjadania z tacek i spijania po kimś nie dopitego browara - haha - z tego kraju owszem wypie. .. .. ale nierobów leserów i chorych psychicznie - = i uważaj żeby ciebie coś w zad nie zaczęło uwierać bo nie wiem czy się wyprostujesz
Kapla jest samotny i stęka tylko przed czasopismami.... widac ze brakuje mu baby.
Specjal i to Elbląski po 7 zł 0,4,puszka 8zł Zdzierstwo, Browar sponsor a piwo DROGIE. Nie kupię już specjala.
To ja dodam jeszcze, że zakład produkcji turbin GE to także odlewnia przy ul. Dolnej (tak, to jest jeden zakład). Odlewnia także była otwarta od 10 do 14.. .