Kombinuj, jak ten wieczór spędzić

40
23.06.2019
Kombinuj, jak ten wieczór spędzić
fot. Anna Dembińska
Uczestnicy sobotniego (22 czerwca) wieczoru Dni Elbląga kombinować nie musieli. Dostali muzykę "Leszczy", do tego "Blue Cafe", a na zakończenie wieczoru stery przejął Robert M. Zobacz zdjęcia.
W sobotę (22 czerwca) wystąpiły Szalone z Młodzieżowego Domu Kultury, następnie zespół Something, później Zouzy. Można było - z czego chętnie korzystało młode pokolenie - porozmawiać i zrobić sobie selfie z Angeliką Muchą, blogerką i influencerką, która znana jest pod pseudonimem "littlemooonster96". Od godz. 20 można było posłuchać zespołu Leszcze (to ich hitem było "Kombinuj dziewczyno"), a później hitów Blue Cafe. O północy muzyczne stery przejął Robert M.
   W niedzielę (23 czerwca) ostatni dzień święta miasta. Zainteresowani mogą wybrać się do zakładu budowy turbin GE przy ul. Stoczniowej. Będzie on otwarty od godz. 10 do 14.
   Tego dnia elbląscy melomani będą mogli posłuchać Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, która wystąpi wraz z Marcinem Wyrostkiem na Starym Rynku. Podczas koncertu będą wykonywane kompozycje z trzech ostatnich płyt artysty. Początek o godz. 19.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dni Elbląga to totalne dno z roku na rok coraz gorzej znikneły stragany ze Starego Rynku oraz pchli targ który przyciagał tysiące osób jedyne atrakcje to śmierdzący dym z grila i piwo po wygórowanej cenie oraz banda ochroniarzy która przy wejściu grzebała w damskich torebkach, miasto stacza się w imprezach do poziomu gminy no cóż jak władza takie miasto zawiedzeni ludzie chodzili z kąta w kąt nie widząc sensownej imprezy tylko głośno warczący agregat tuż przy moście i grymasem ludzkich twarzy przyciagał swoją uwagę dziś zwiedzanie dawnego Zamechu tak warto zobaczyć jak działa ostatni zakład w mieście i z nostalgią powspominać dobre czasy to miasto umiera a rada miejska na czee z prezydentem śpi w letargu nic nie robiąc najwyżej kolejne rolki drutu kolczastego żeby coś ogrodzic
(2019.06.23)
nie pasuje ci, to nikt cię tonie trzyma. Tobie się nie podoba, siedź w domu i pisz dalej głupie komentarze, jak na miasto tej wielkości i tak nie ma złych atrakcji
pil (2019.06.23)
Szkoda, że nie ma zdjęć z koncertu Robert M. ;)
(2019.06.23)
A gdzie zdjęcia super COSIA :))
marcello (2019.06.23)

info

0  
  0
To prawda zespoly juz na siłę wyszukane ani to fajne, ani do zabawy, czy miastu nie szkoda pieniędzy na byle co i byle kogo? Smród piwska, przypalonego z 3 dniowego grila przypomina przytupaje wiejską! Pytanie kro to zatwierdza? Żałosny i smutny obraz!
(2019.06.23)

info

23  
  16
@pil - jak ci wystarczy piwsko to się ciesz
(2019.06.23)
Mieszanie w garze z zarciem podczas goracych dni oraz jakas nieznana blogerka czy cos takiego to naprawdę poniżej poziomu ! Nie ma czym się chwalić ! Pieniądze wyrzucane co rok w błoto! Czy zarządzający mają naprawdę tak nisko przerażający i prymitywny poziom?
(2019.06.23)
oni tego nie oglądają więc ocenić nie mogą
(2019.06.23)
Przynajmniej mozna bylo sie wyspać a nie jak w piatek gdzie do 2 w nocy w centrum tak sie niosla muza jakby impreza byla u sasiada
Gdg (2019.06.23)

info

6  
  6
do pil jak najdalej byłeś na dożynkach w Starym Polu to ci odpowiada byle chlania dużo i smierdzące tojki
(2019.06.23)

info

5  
  7