UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie
.,
To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie
.,