UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie

.,

Anuluj