Wybrany wątek opinii
dni Elbląga to totalne dno z roku na rok coraz gorzej znikneły stragany ze Starego Rynku oraz pchli targ który przyciagał tysiące osób jedyne atrakcje to śmierdzący dym z grila i piwo po wygórowanej cenie oraz banda ochroniarzy która przy wejściu grzebała w damskich torebkach, miasto stacza się w imprezach do poziomu gminy no cóż jak władza takie miasto zawiedzeni ludzie chodzili z kąta w kąt nie widząc sensownej imprezy tylko głośno warczący agregat tuż przy moście i grymasem ludzkich twarzy przyciagał swoją uwagę dziś zwiedzanie dawnego Zamechu tak warto zobaczyć jak działa ostatni zakład w mieście i z nostalgią powspominać dobre czasy to miasto umiera a rada miejska na czee z prezydentem śpi w letargu nic nie robiąc najwyżej kolejne rolki drutu kolczastego żeby coś ogrodzic
Do moderacji
Odpowiedz
41
27
nie pasuje ci, to nikt cię tonie trzyma. Tobie się nie podoba, siedź w domu i pisz dalej głupie komentarze, jak na miasto tej wielkości i tak nie ma złych atrakcji
Do moderacji
Odpowiedz
19
13
@pil - jak ci wystarczy piwsko to się ciesz
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Elbląg miasto ludzi ponurych. Dziwi mnie to że tu co druga młoda osoba klnie jak szewc, narzeka na dobre piwo i pali pęta na każdym kroku. Zmień się Elbląg. Mniej narzekaj, a bębnie tu wtedy weselnej. Turysta.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3