Wybrany wątek opinii

No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.
(2019.06.23)
Tak, a elyta buorąca siano z mopsu za to świetnie się bawiła. To ja już wole być burak
PabloAlf (2019.06.23)
Powrót do komentarzy