Wybrany wątek opinii
No wlasnie było fajnie na koncertach mimo że nie mój klimat i wnioskuje po komentarzach, że to najgorsze buractwo w domu zostało. Całe szczescie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Tak, a elyta buorąca siano z mopsu za to świetnie się bawiła. To ja już wole być burak
Do moderacji
Odpowiedz
0
1