UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg miasto ludzi ponurych. Dziwi mnie to że tu co druga młoda osoba klnie jak szewc, narzeka na dobre piwo i pali pęta na każdym kroku. Zmień się Elbląg. Mniej narzekaj, a bębnie tu wtedy weselnej. Turysta.

Tomwak