Wybrany wątek opinii

Ty pil a ty to pewnie beneficjent 500plus co? Skoro ci taka wiocha pasuje to zapewne tak jest. Jest na co z mops-u rwydawać co nie? Naprawdę to miasto schodzi na psy, jedna dwie lokalne kapele szału nie ma, powinni za free grać, jarają się jakby na Woodstock grali a tak naprawde nie wiedzą że większość przychodzi po to żeby sie sąsiadom i znajomym pokazać i nachalć na legalu pod chmurką. Przypomnę Wam że choćby za Słoniny czy Dziewiałtowskiego były organizowane imprezy z patronatem EB bo wtedy E B stało bardzo dobrze. IRA, KULT, OZ, KUKULSKA, wtedy było stać, Można było naprawdę zajebiście spędzić czas. A dziś? Janusze, Sebiksy, Grażyny jakaś Markowska gwiazdka dwóch piosenek itp itd etc
Kapla (2019.06.23)
Kapla ile ty masz lat zgredzie????? Malkontencie to wyp....z tego kraju jak ci cos nie pasuje. Widac ze cos cie uwiera w d...pie , na pewno nie masz swojej rodziny, pewnie nawet baby nie masz.
(2019.06.23)
To podziękuj browarowi, widocznie teraz taki hojny już nie jest jak za czasów które wspominasz, browar rozwija się ale nie w Elblągu grupa żywiec rządzi w Żywcu nie w elblążkowie
., (2019.06.23)
Widzisz cepie - ja chociaż mam odwagę się podpisać - a co do zgreda -oj byś się pomylił beneficjencie patologicznego programu socjalnego dzięki któremu twój sąsiad na ciebie zapie. .. .. rdziela - o ile nie mieszkasz gdzieś w jakiejś szopie zbitej z desek a każde takie imprezy są dla ciebie okazją do zjadania z tacek i spijania po kimś nie dopitego browara - haha - z tego kraju owszem wypie. .. .. ale nierobów leserów i chorych psychicznie - = i uważaj żeby ciebie coś w zad nie zaczęło uwierać bo nie wiem czy się wyprostujesz
Kapla (2019.06.24)
Powrót do komentarzy