UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg miasto ludzi ponurych. Dziwi mnie to że tu co druga młoda osoba klnie jak szewc, narzeka na dobre piwo i pali pęta na każdym kroku. Zmień się Elbląg. Mniej narzekaj, a bębnie tu wtedy weselnej. Turysta.

Tomwak

Anuluj