Wybrany wątek opinii

A nam się podobało. Duży teren imprezy z atrakcjami dla młodszych i starszych. Wielkie dzięki dla tego Pana ochroniarza co stał na ulicy od strony wjazdu z mostu Unii. Uśmiech i szacunek dla wszystkich jest podstawą do dobrej zabawy.
Malbork (2019.06.23)
To fakt super gość ale dlatego że nie z dogmatu. Zero spinki był sam a i tak panował nad wszystkim z uśmiechem i pomocą. Kumaci go znają i nie przeszkadzają.
Czarns (2019.06.23)
Powrót do komentarzy