A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kolo - Ta funkcja i stanowisko nie są w sposób bezpośredni związane z tworzeniem wartości dodanej w tym miejsc pracy. Może z wyjątkiem samorządowych. Generalnie ogranicza się do wydawanie publicznych pieniędzy zgodnie z obowiązującymi ustawami.
Prezydent Wróblewski to wspaniały człowiek i prezydent. Jest wyrozumiały dla pracowników.
Teraz wiem kto po nocach szaleje na Fromborskiej;)
@asior - Zabrać się za robotę a nie co mają zrobić.
Szybko i na temat J.Nowak 391 głosów dziwnie stał się radnym ,a jeszcze wiceprezydent,patologia w TE, amfiteatr,Dolinka,brak nowych poważnych inwestorów,itp,itp.
Ale motocykla nie wpisał... Jakieś 20000 zl. I co? Lipa wyszła, lipa....
Zarzucono wór na głos , robię całych cudów moc,ale skąd wziąć na to szmal,dookoła smutny Elbląg ,oszukałeś ku.........o nas,wszyscy czują wielki żal. Dziś zostałeś całkiem sam każdy tutaj nienawidzi cię,teraz nie masz żadnych szans. Forsę i garnitur masz,na fotelu siedzisz sam i wymyślasz setki bzdur, syty i spokojny mąż zaufania, wciąż oszukujesz nas. Naplujemy tobie w twarz gdy zapłaty przyjdzie czas.
j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Internauto - kolo - od 1989 roku tworzymy wolny rynek oraz zapewniamy pełne wdrażanie przedsiębiorczości i swobód demokratycznych. W tej sytuacji wolności i demokracji każdy zdrowy i sprawny umysłowo człowiek musi sam się odnaleźć i zapewnić sobie byt. A jeżeli oczekuje, że wszystko mu się należy od państwa czy samorządu to nich walczy o powrót PRL lub wyjedzie do Białorusi lub KRLD.
To jakieś KPINY. Fala upałów miasto otoczone wodą i ani jednego kąpieliska miejskiego a włodarz bawi się motorkiem jak 12 letni chłopczyk na wakacjach.