UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szybko i na temat J.Nowak 391 głosów dziwnie stał się radnym ,a jeszcze wiceprezydent,patologia w TE, amfiteatr,Dolinka,brak nowych poważnych inwestorów,itp,itp.


Anuluj