UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Internauto - kolo - od 1989 roku tworzymy wolny rynek oraz zapewniamy pełne wdrażanie przedsiębiorczości i swobód demokratycznych. W tej sytuacji wolności i demokracji każdy zdrowy i sprawny umysłowo człowiek musi sam się odnaleźć i zapewnić sobie byt. A jeżeli oczekuje, że wszystko mu się należy od państwa czy samorządu to nich walczy o powrót PRL lub wyjedzie do Białorusi lub KRLD.

KimiŁuka

Anuluj