Wybrany wątek opinii
@asior - Zabrać się za robotę a nie co mają zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Do moderacji
Odpowiedz
4
9