Wybrany wątek opinii

@asior - Zabrać się za robotę a nie co mają zrobić.
(2019.06.11)
j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Polak (2019.06.11)
Powrót do komentarzy