UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jakieś KPINY. Fala upałów miasto otoczone wodą i ani jednego kąpieliska miejskiego a włodarz bawi się motorkiem jak 12 letni chłopczyk na wakacjach.


Anuluj