UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Internauto - kolo - od 1989 roku tworzymy wolny rynek oraz zapewniamy pełne wdrażanie przedsiębiorczości i swobód demokratycznych. W tej sytuacji wolności i demokracji każdy zdrowy i sprawny umysłowo człowiek musi sam się odnaleźć i zapewnić sobie byt. A jeżeli oczekuje, że wszystko mu się należy od państwa czy samorządu to nich walczy o powrót PRL lub wyjedzie do Białorusi lub KRLD.
KimiŁuka