Wybrany wątek opinii
Prezydent Wróblewski to wspaniały człowiek i prezydent. Jest wyrozumiały dla pracowników.
Do moderacji
Odpowiedz
12
37
A dla mieszkancow czy bedzie wyrozumialy?
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Chyba chciałeś napisać zarozumiały.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2