Wybrany wątek opinii

Prezydent Wróblewski to wspaniały człowiek i prezydent. Jest wyrozumiały dla pracowników.
Urzędnik z powołania (2019.06.11)
A dla mieszkancow czy bedzie wyrozumialy?
(2019.06.11)
Chyba chciałeś napisać zarozumiały.
Jamaleg (2019.06.11)
Powrót do komentarzy