Wybrany wątek opinii
Internauto - kolo - od 1989 roku tworzymy wolny rynek oraz zapewniamy pełne wdrażanie przedsiębiorczości i swobód demokratycznych. W tej sytuacji wolności i demokracji każdy zdrowy i sprawny umysłowo człowiek musi sam się odnaleźć i zapewnić sobie byt. A jeżeli oczekuje, że wszystko mu się należy od państwa czy samorządu to nich walczy o powrót PRL lub wyjedzie do Białorusi lub KRLD.
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
A slyszales o czyms takim niedouczony czleku jak podatki. Place wiec wymagam.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Wymagać to ty od siebie możesz, on też płaci, w takim razie od Ciebie też globie może wymagać!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1