UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent Wróblewski to wspaniały człowiek i prezydent. Jest wyrozumiały dla pracowników.
Urzędnik z powołania
Prezydent Wróblewski to wspaniały człowiek i prezydent. Jest wyrozumiały dla pracowników.
Urzędnik z powołania