87
11.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prezydencie, a kiedy zaczniesz spelniac nasze marzenia, bo jak widac na razie spelniasz tylko swoje.
My mieszkancy (2019.06.11)

info

23  
  4
A dla mieszkancow czy bedzie wyrozumialy?
(2019.06.11)
A slyszales o czyms takim niedouczony czleku jak podatki. Place wiec wymagam.
(2019.06.11)
Chyba chciałeś napisać zarozumiały.
Jamaleg (2019.06.11)
Skonczyc z zabawą i referendum czas ogłosić szkoda miasta i mieszkańców. Nic nie zmienia się w tym mieście dla nas, dla nich tak. Zabaweczki kupują.
(2019.06.11)
Mają iść do pracy!!!
pracująca (2019.06.11)
Idź do pracy to też sobie zabaweczki kupisz
pracująca (2019.06.11)
Pycha kroczy przed upadkiem! Skonczy jak Nowaczyk zobaczycie.
Nostradamus (2019.06.11)

info

11  
  4
Panienka z um sie odezwala.
(2019.06.11)
Panie Prezydencie, moje marzenia dotyczą Stadionu naszego miejskiego. Nazywany przez kibiców E-stadio Da gruz. Moje pytanko do Pana Prezydenta, kiedy zostanie wyremontowana Prosta i zadaszona. Łuki na owym stadionie rozebrać i zaprojektować na nowo. Płyta boiska też prosi o wymianę i nowoczesny system zraszania, oczywiście podgrzewana. Basen który zostawiliście w zapomnienie też prosi o nowe życie. Panie Prezydencie sporo ludzi panu zaufało. Prosimy o działania. ..
Kibic8 (2019.06.11)