A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezydencie, a kiedy zaczniesz spelniac nasze marzenia, bo jak widac na razie spelniasz tylko swoje.
A dla mieszkancow czy bedzie wyrozumialy?
A slyszales o czyms takim niedouczony czleku jak podatki. Place wiec wymagam.
Chyba chciałeś napisać zarozumiały.
Skonczyc z zabawą i referendum czas ogłosić szkoda miasta i mieszkańców. Nic nie zmienia się w tym mieście dla nas, dla nich tak. Zabaweczki kupują.
Mają iść do pracy!!!
Idź do pracy to też sobie zabaweczki kupisz
Pycha kroczy przed upadkiem! Skonczy jak Nowaczyk zobaczycie.
Panienka z um sie odezwala.
Panie Prezydencie, moje marzenia dotyczą Stadionu naszego miejskiego. Nazywany przez kibiców E-stadio Da gruz. Moje pytanko do Pana Prezydenta, kiedy zostanie wyremontowana Prosta i zadaszona. Łuki na owym stadionie rozebrać i zaprojektować na nowo. Płyta boiska też prosi o wymianę i nowoczesny system zraszania, oczywiście podgrzewana. Basen który zostawiliście w zapomnienie też prosi o nowe życie. Panie Prezydencie sporo ludzi panu zaufało. Prosimy o działania. ..