UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Polak
j , sam chyba jesteś nierobem, ci co tak mało zarabiają to robią bardzo ciężko, a ci co zarabiają tak dużo to kur.a nie wiedzą co to ciężka praca . To lepiej nic nie gadaj
Polak