A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może masz truchło z mózgu! Pusty dzbanie! Omnibus się znalazł i ku... jasnowidz! Jak byś chciał wiedzieć gość jeździ 20 lat na motocyklach i ma lepsze umiejętności niż ty przy włóczeniu swoimi kopytami do kibla. Wiesz co to awaria silnika i blokowanie tylnego koła... !
@Znajomy poszkodowanego - Przerażające, że dopuszcza się do ruchu pojazdy, w których może się w każdej chwili zablokować jedno z kół i tracą równowagę powodując wypadki. Kto na to pozwala?!
CHyba nie masz pojęcia o czym piszesz! Jak ? na przyklad diagnosta ci stwierdzi że za 1000km urwie ci się zawór i zblokuje silnik! a to właśnie powoduje blokadę całego układu napedowego. Jesteś kolejnym laikiem co nie ma pojęcia i się mądrzy. Proponuję zatrudnić się w stacji diagnostycznej i niedopuszczac do ruchu wszystkiego co ma koła
Obłuda w pełnej krasie. Święcenie pojazdów stwarzających zagrożenie (sic!) kto rozgrzeszy tego księdza?, Jazda PO MIEŚCIE, duzo ponad 50 km/h, Zachwyt nad samym sobą na każdym skrzyżowaniu. Mówienie, ze to PASJA.
To sie mogło zdarzyć każdemu jak by za byle co prawko zabierali to by nie bylo komu jeździć. Wiec po co wpisywać takie durne komentarze,nie rozumiem?
100% hejtu jak zawsze. mieszkańcy nie zawodzą. Będzie otwarcie sezonu rowerowego będzie jechane po rowerzystach że za szybko jeżdżą po chodnikach hamidła jedne, piesi z kolei chodzą jak święte krowy po ścieżkach rowerowych, dziadki niech za kierownice nie siadaja bo wypadki powoduja A tirowcy to w ogóle ludzi morduja na drogach tak samo z resztą jak drzewa ktore przy nich rosną. Ech,.... miasto fajne ale ludzie popier.....ni
@czesio - Motocykliści sami sobie taka opinię robią, to nie hejt. Odpowiedz, w jakim celu jeżdżą po ulicach z głośnymi przygazówkami? Dlaczego nie dotyczy ich ograniczenie szybkości? Po co Jazda na jednym kole na ulicach w mieście? Wszystkich to denerwuje. Motocykliści na wiosnę dostają szału, póki (przepraszam) któryś się gdzieś nie rozwali. Tak jest co roku, regularnie. .. dlaczego? Tak ma wyglądać pasja, chyba pasja do przeszkadzania innym. Pójdź na spacer na Modrzewinę. Ch0lery można dostać od jazgotu silników i strach, ze któryś pozabija ludzi, nie wyrabiając (tam jest 50 km/h!!!!) Dlatego, tak jest, ludzie mają tego dość!
@Znajomy poszkodowanego - A ja proponuję takimi podjazdami po prostu nie jeździć w szczególności jak zawsze to jest zbyt szybko, najczęściej tylko po to, aby "powiększyć" swoje ego !!! Mamy dosyć masyhuku, która nam bezpośrednio zagraża !!! Widać właśnie po tym wypadku !!!
@elblażanin - Piszesz tak jak by to były notoryczne zdarzenia. Nikogo nie bronię ale nie każdy ksiadz jest pedofilem(a to teraz taki goracy temat), nie kazdy motocyklista jeździ 200 po miescie i robi przygazówki, nie kazdy policjant czycha na ciebie za drzewem z szuszarką itd itd. Uogólniasz, podaj przykład kiedy oststni raz ktoś jechał po miescie 200 motorem. Podaj i wymien daty z od poczatku roku takich zdarzeń, ponoć to nagminne
Trole internetowe tradycyjnie swoje kompleksy wylewaja tu. Pieszy zły, rowerzysta zły, motocyklista zły, drzewo źle, miasto źle, wszystko źle. A siedzenie i klepanie przed kompem jest ok. Jak dzieci.