UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Znajomy poszkodowanego - A ja proponuję takimi podjazdami po prostu nie jeździć w szczególności jak zawsze to jest zbyt szybko, najczęściej tylko po to, aby "powiększyć" swoje ego !!! Mamy dosyć masyhuku, która nam bezpośrednio zagraża !!! Widać właśnie po tym wypadku !!!


Anuluj