UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Znajomy poszkodowanego - A ja proponuję takimi podjazdami po prostu nie jeździć w szczególności jak zawsze to jest zbyt szybko, najczęściej tylko po to, aby "powiększyć" swoje ego !!! Mamy dosyć masyhuku, która nam bezpośrednio zagraża !!! Widać właśnie po tym wypadku !!!