A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie czytałeś mojego komentarza ze zrozumieniem lub ja nie rozumiem twojej odpowiedzi na niego, chodzi o hejt który ludzie w tym mieście wypisuja pod każdym, nie zaleznie od tematu artykułem, nie chodzi o motor, rower, czy pieszego, chodzi ogólnie o wrogosć jednego Polaka, elblążanina do drugiego
P. s wrócę na chwilę do hejtu na motory. Ile wypadków powodują kierowcy samochodów a ile motocykliści??Nawet tu na portelu można policzyć artykuły. Ile bedzie za sprawą motorów 10%??
Gdybys byl hoc trohe rozwiniety umyslowo to na zdienciu widac ze pszedni blotnik mu spadl i to cala pszyczyna no niestety harleie tak maiom
Mało, bo każdy na nich bardzo uważa, wielu kierowców traktuje jak nieobliczalnych w ruchu (po co sobie kłopoty robić), bo są często nieobliczalni i niebezpieczni. Do tego z "pasją" robienia hałasu jako zaznaczanie śladów swojego pobytu. Policja ich toleruje. mnie samochodem zatrzymali i pouczyli za 53 km/h
Czy kierowca motocykla to ktoś niebezpieczny? dlaczego musi być traktowany ze szczególną uwagą? Slogan: "Patrzcie w lusterka, motocykle są wszędzie" mówi, że albo nie umieją jeździć, albo są nieodpowiedzialni i zapie*** 10 x szybciej niż można. Dość tego, motocyklista jest uczestnikiem ruchu i może przebywać na drodze ZGODNIE ze wszystkimi przepisami, no nie. Powstał taki zwyczaj, że to jakieś uprzywilejowane być motocyklistą, trzeba im ustępować, przepuszczać, wybaczać, patrzeć czy nie pędzi przy na skrzyżowaniu 200 km/h. Może tak sprowadzić motocyklistów na ziemię?
Z was tacy znawcy :D nie znacie goscia , nie wiecie co bylo to na co sie wypowiadacie.... gadanie ze sie przesiadl za wczesnie na duza maszyne ? A moze jezdzil juz motocyklami ? Jezdziles motocyklem ? Ahhh pewnie nie :-) ja na pierwsze moto kupilem 600 i co ? I zyje motocykl to nie auto z 4 kolkami ze jak ci cos strzeli to sie zatrzymasz tam to zazayczaj gleba
Piszesz takie brednie widziales ze pszedni blotnik sie odkrencil i wpadl mu pod kolo i pszesto to wszystko jak sie nieznasz to niepisz bredni
To poruszaj sie kanalami