UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To sie mogło zdarzyć każdemu jak by za byle co prawko zabierali to by nie bylo komu jeździć. Wiec po co wpisywać takie durne komentarze,nie rozumiem?

ElblążankA26

Anuluj