UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@czesio - Motocykliści sami sobie taka opinię robią, to nie hejt. Odpowiedz, w jakim celu jeżdżą po ulicach z głośnymi przygazówkami? Dlaczego nie dotyczy ich ograniczenie szybkości? Po co Jazda na jednym kole na ulicach w mieście? Wszystkich to denerwuje. Motocykliści na wiosnę dostają szału, póki (przepraszam) któryś się gdzieś nie rozwali. Tak jest co roku, regularnie. .. dlaczego? Tak ma wyglądać pasja, chyba pasja do przeszkadzania innym. Pójdź na spacer na Modrzewinę. Ch0lery można dostać od jazgotu silników i strach, ze któryś pozabija ludzi, nie wyrabiając (tam jest 50 km/h!!!!) Dlatego, tak jest, ludzie mają tego dość!

elblażanin