UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

100% hejtu jak zawsze. mieszkańcy nie zawodzą. Będzie otwarcie sezonu rowerowego będzie jechane po rowerzystach że za szybko jeżdżą po chodnikach hamidła jedne, piesi z kolei chodzą jak święte krowy po ścieżkach rowerowych, dziadki niech za kierownice nie siadaja bo wypadki powoduja A tirowcy to w ogóle ludzi morduja na drogach tak samo z resztą jak drzewa ktore przy nich rosną. Ech,.... miasto fajne ale ludzie popier.....ni

czesio

Anuluj