UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trole internetowe tradycyjnie swoje kompleksy wylewaja tu. Pieszy zły, rowerzysta zły, motocyklista zły, drzewo źle, miasto źle, wszystko źle. A siedzenie i klepanie przed kompem jest ok. Jak dzieci.
Trole internetowe tradycyjnie swoje kompleksy wylewaja tu. Pieszy zły, rowerzysta zły, motocyklista zły, drzewo źle, miasto źle, wszystko źle. A siedzenie i klepanie przed kompem jest ok. Jak dzieci.