UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
CHyba nie masz pojęcia o czym piszesz! Jak ? na przyklad diagnosta ci stwierdzi że za 1000km urwie ci się zawór i zblokuje silnik! a to właśnie powoduje blokadę całego układu napedowego. Jesteś kolejnym laikiem co nie ma pojęcia i się mądrzy. Proponuję zatrudnić się w stacji diagnostycznej i niedopuszczac do ruchu wszystkiego co ma koła
Znajomy poszkodowanego