UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblażanin - Piszesz tak jak by to były notoryczne zdarzenia. Nikogo nie bronię ale nie każdy ksiadz jest pedofilem(a to teraz taki goracy temat), nie kazdy motocyklista jeździ 200 po miescie i robi przygazówki, nie kazdy policjant czycha na ciebie za drzewem z szuszarką itd itd. Uogólniasz, podaj przykład kiedy oststni raz ktoś jechał po miescie 200 motorem. Podaj i wymien daty z od poczatku roku takich zdarzeń, ponoć to nagminne


Anuluj