UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
CHyba nie masz pojęcia o czym piszesz! Jak ? na przyklad diagnosta ci stwierdzi że za 1000km urwie ci się zawór i zblokuje silnik! a to właśnie powoduje blokadę całego układu napedowego. Jesteś kolejnym laikiem co nie ma pojęcia i się mądrzy. Proponuję zatrudnić się w stacji diagnostycznej i niedopuszczac do ruchu wszystkiego co ma koła
Znajomy poszkodowanego