UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
100% hejtu jak zawsze. mieszkańcy nie zawodzą. Będzie otwarcie sezonu rowerowego będzie jechane po rowerzystach że za szybko jeżdżą po chodnikach hamidła jedne, piesi z kolei chodzą jak święte krowy po ścieżkach rowerowych, dziadki niech za kierownice nie siadaja bo wypadki powoduja A tirowcy to w ogóle ludzi morduja na drogach tak samo z resztą jak drzewa ktore przy nich rosną. Ech,.... miasto fajne ale ludzie popier.....ni
czesio