A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wolność wolnością ale w dzisiejszych czasach - przy tym natężeniu ruchu, dziadkach za kierownicą, pijakach i narkomanach - jazda motocyklem to proszenie się o nieszczęście
Nie on jest od ustalania przyczyn a policja. Powinni prawko zabrać, naraził osobę maloletnia która miał pod swoją opieka.
Muszą w końcu zacząć przechodzić na motocykle elektryczne, ciche i ekologiczne ! Mieszkańcy miast i wsi też będą szczęśliwi !
Wystarczy wywieźć jednego intryganta i u m się oczyści a potem tych ktorzy mu wtorują w glupocie, chamstwie i prostactwie, ale kiedys ten dzień nadejdzie
Święcenie przy katedrze nie pomogło?
Nie byl swiecony pod katedra.Garbusiarz cyklista
A jeszcze bardziej ciekawe ilu idiotów będzie pisać takie głupie komentarze?
Co się kur.... Zaczęło patrz trochę cipo na drogę.
Przejerzdzalem jak zbierali metalowe truchło z rowu.. Prosta droga warunki pogodowe idealne.hmm co moglo pujsc nie tak ? Awaria?obstawiam brak umiejętności..zbyt szybka przesiadka na ciężki mocny motor?
Może i ty