37
04.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wolność wolnością ale w dzisiejszych czasach - przy tym natężeniu ruchu, dziadkach za kierownicą, pijakach i narkomanach - jazda motocyklem to proszenie się o nieszczęście
marek_i_edek (2019.05.04)
Nie on jest od ustalania przyczyn a policja. Powinni prawko zabrać, naraził osobę maloletnia która miał pod swoją opieka.
Haha he (2019.05.04)
Muszą w końcu zacząć przechodzić na motocykle elektryczne, ciche i ekologiczne ! Mieszkańcy miast i wsi też będą szczęśliwi !
(2019.05.04)

info

5  
  2
Wystarczy wywieźć jednego intryganta i u m się oczyści a potem tych ktorzy mu wtorują w glupocie, chamstwie i prostactwie, ale kiedys ten dzień nadejdzie
(2019.05.04)

info

5  
  3
Święcenie przy katedrze nie pomogło?
(2019.05.04)

info

8  
  6
Nie byl swiecony pod katedra.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.05.05)

info

3  
  1
A jeszcze bardziej ciekawe ilu idiotów będzie pisać takie głupie komentarze?
Japa (2019.05.05)
Co się kur.... Zaczęło patrz trochę cipo na drogę.
Xx123 (2019.05.05)
Przejerzdzalem jak zbierali metalowe truchło z rowu.. Prosta droga warunki pogodowe idealne.hmm co moglo pujsc nie tak ? Awaria?obstawiam brak umiejętności..zbyt szybka przesiadka na ciężki mocny motor?
Poniosło (2019.05.05)
Może i ty
Cynik (2019.05.05)