56
01.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobrze w końcu nie trzeba bedzie jeździć do Gdańska, a wszystkim innym allerowiczom, mrówkom, dziękujemy bo nareszcie coś normalnego zawitało do Elbląga.
Elblążkowo (2019.04.01)

info

13  
  0
Rok temu potrzebowałem kupić parę worków wylewki betonowej. Nawet tak podstawowego produktu nie było w żadnej z elbląskich mrówek. Cieszę się że nareszcie w Elblągu nastanie normalność.
tyuio (2019.04.01)

info

8  
  3
Zamiast mówek,srówek decatlon
(2019.04.02)

info

6  
  1
I szkolić pracowników,dobrze płacić nie jak w tych śmisznych innych sklepikach
(2019.04.02)

info

8  
  1
13stki 14stki w Elblągu zapomnieli co to jest.......tak ludzi tu zniewolili
(2019.04.02)

info

10  
  3
Idz do Casty to zobaczysz ile Ci dadza. Mala kasa a tyrac trzeba jak wol.
qqq (2019.04.02)
Wygoda będzie ale bez przepłacania za towar z tego sklepu nikt nie wyjdzie. Tak to działa. No chyba że chwilowa promocja na byle jaki towar i zlapie sie okazje.
(2019.04.02)

info

6  
  6
Pożyjemy - zobaczymy, czy ten sklep będzie wart uwagi za pół roku. Ocenimy wtedy ponownie ceny i jakość obsługi. Może pojawią się głosy, że OBI, albo Leroy Merlin jest lepsze od tej Castoramy?
malkontent13 (2019.04.02)

info

5  
  5
@A mogli szanować klienta... - I to mi się podoba. Remontując dom niestety, ale nic w Elblągu nie dostałem z tego co chciałem - NIC. Po wszystko gnałem do Gdańska na obwodnicę. A obsługa, cóż miła zarówno w Castoramie jak i OBI jak i IKEI. Bynajmniej takie moje doświadczenie. Ja się cieszę i to bardzo.
Sasza (2019.04.02)
@Joshua - @Joshua to są ludzie pracujący dla Castoramy od lat, ktoś musi nowych wprowadzić, tak jest wszędzie aby nie było komentarzy typu "z łapanki" i żeby było fachowo i pod klienta, a jak będzie zobaczymy. Za rok ocenimy!!
(2019.04.02)