UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pożyjemy - zobaczymy, czy ten sklep będzie wart uwagi za pół roku. Ocenimy wtedy ponownie ceny i jakość obsługi. Może pojawią się głosy, że OBI, albo Leroy Merlin jest lepsze od tej Castoramy?
malkontent13
Pożyjemy - zobaczymy, czy ten sklep będzie wart uwagi za pół roku. Ocenimy wtedy ponownie ceny i jakość obsługi. Może pojawią się głosy, że OBI, albo Leroy Merlin jest lepsze od tej Castoramy?
malkontent13