UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pożyjemy - zobaczymy, czy ten sklep będzie wart uwagi za pół roku. Ocenimy wtedy ponownie ceny i jakość obsługi. Może pojawią się głosy, że OBI, albo Leroy Merlin jest lepsze od tej Castoramy?

malkontent13

Anuluj