UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze w końcu nie trzeba bedzie jeździć do Gdańska, a wszystkim innym allerowiczom, mrówkom, dziękujemy bo nareszcie coś normalnego zawitało do Elbląga.
Elblążkowo
Bardzo dobrze w końcu nie trzeba bedzie jeździć do Gdańska, a wszystkim innym allerowiczom, mrówkom, dziękujemy bo nareszcie coś normalnego zawitało do Elbląga.
Elblążkowo