UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze w końcu nie trzeba bedzie jeździć do Gdańska, a wszystkim innym allerowiczom, mrówkom, dziękujemy bo nareszcie coś normalnego zawitało do Elbląga.

Elblążkowo

Anuluj