Wybrany wątek opinii

To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........
(2019.04.01)
Polska język trudna język?
Cynik (2019.04.01)
Idz do Casty to zobaczysz ile Ci dadza. Mala kasa a tyrac trzeba jak wol.
qqq (2019.04.02)
Masz rację towarzyszu. Teraz będzie Cię łupić korporacja, ale co tam, przecież to takie europejskie.
Olga2 (2019.04.02)
@Olga2 - Teraz paranoje można skutecznie leczyć.
(2019.04.02)
Powrót do komentarzy