Wybrany wątek opinii
To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........
Do moderacji
Odpowiedz
28
6
Polska język trudna język?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Idz do Casty to zobaczysz ile Ci dadza. Mala kasa a tyrac trzeba jak wol.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Masz rację towarzyszu. Teraz będzie Cię łupić korporacja, ale co tam, przecież to takie europejskie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Olga2 - Teraz paranoje można skutecznie leczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0