56
01.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Normalna sprawa w elblagu robią z tego szał....
Bum (2019.04.01)
Oooo a Pan skąd? Mrówka, MDM?
Klops (2019.04.01)
to łaska że ktoś komuś płaci za pracę to nie KTowers
(2019.04.01)

info

6  
  2
Od dawna czekałem na taki sklep , i nie tylko ja Wszyscy Ci co wypowiadają się w sęsie negatywnym to nieudacznicy którym nie powiodło się w życiu,albo Ci którzy mają dwie lewe ręce do pracy delikatnie rzecz biorąc.Nigdy też nie wysyłałem żadnych komentarzy ale irytują mnie takie wypowiedzi powtórzę w sęsie negatywnym. Życzę otwierającym jak i pracującym w Castoramie w Elblągu samych sukcesów.
Na pewno stały klijent. Pozdraw (2019.04.01)
Ukraincy
(2019.04.01)
Polska język trudna język?
Cynik (2019.04.01)
" dysponuje 340 miejscami parkingowymi dla klientów " w tym ze 100 zajętych przez pracowników. Hmmm. .mały parking.
pampi-Zawada. (2019.04.01)

info

6  
  3
Bez problemu?? To co robią tu ludzie z innych stron Polski?? Jak jest napisane w/w art.
Joshua (2019.04.01)
... Dzban jesteś, szkoda mi ciebie :/
Auuu (2019.04.01)
Kilku wklepywaczy w klawiature robi z Elbląga wioche. .. .babcia dała na pywo?
(2019.04.01)

info

4  
  6