A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Normalna sprawa w elblagu robią z tego szał....
Oooo a Pan skąd? Mrówka, MDM?
to łaska że ktoś komuś płaci za pracę to nie KTowers
Od dawna czekałem na taki sklep , i nie tylko ja Wszyscy Ci co wypowiadają się w sęsie negatywnym to nieudacznicy którym nie powiodło się w życiu,albo Ci którzy mają dwie lewe ręce do pracy delikatnie rzecz biorąc.Nigdy też nie wysyłałem żadnych komentarzy ale irytują mnie takie wypowiedzi powtórzę w sęsie negatywnym. Życzę otwierającym jak i pracującym w Castoramie w Elblągu samych sukcesów.
Ukraincy
Polska język trudna język?
" dysponuje 340 miejscami parkingowymi dla klientów " w tym ze 100 zajętych przez pracowników. Hmmm. .mały parking.
Bez problemu?? To co robią tu ludzie z innych stron Polski?? Jak jest napisane w/w art.
... Dzban jesteś, szkoda mi ciebie :/
Kilku wklepywaczy w klawiature robi z Elbląga wioche. .. .babcia dała na pywo?