UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rok temu potrzebowałem kupić parę worków wylewki betonowej. Nawet tak podstawowego produktu nie było w żadnej z elbląskich mrówek. Cieszę się że nareszcie w Elblągu nastanie normalność.
tyuio
Rok temu potrzebowałem kupić parę worków wylewki betonowej. Nawet tak podstawowego produktu nie było w żadnej z elbląskich mrówek. Cieszę się że nareszcie w Elblągu nastanie normalność.
tyuio