UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rok temu potrzebowałem kupić parę worków wylewki betonowej. Nawet tak podstawowego produktu nie było w żadnej z elbląskich mrówek. Cieszę się że nareszcie w Elblągu nastanie normalność.

tyuio

Anuluj