UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@A mogli szanować klienta... - I to mi się podoba. Remontując dom niestety, ale nic w Elblągu nie dostałem z tego co chciałem - NIC. Po wszystko gnałem do Gdańska na obwodnicę. A obsługa, cóż miła zarówno w Castoramie jak i OBI jak i IKEI. Bynajmniej takie moje doświadczenie. Ja się cieszę i to bardzo.
Sasza